Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyszywanki

Gry o wyszywaniu - Haftowanie na papierze - Oferta online VIDA Care Plus

Haftowanie to jedno z najpopularniejszych zajęć wśród starszych osób. Dzieje się tak częściowo dlatego, że czynność ta wymaga minimalnego wyposażenia i można ją wykonywać w zaciszu własnego fotela. Tak długo, jak osoba w podeszłym wieku ma dobry wzrok, będzie mogła zająć się wyszywaniem wzorów na tkaninie za pomocą igły.

Haftowanie na papierze, gry w wyszywanie mogą być fajnym sposobem na zajęcia dla starszych osób, bo skupienie się na wzorach i kolorach uspokaja umysł seniora i pozwala odpocząć od codziennych trosk. Co więcej, niektóre badania sugerują, że kolorowanie, wyszywania kredkami może mieć taki sam kojący wpływ na organizm ludzki jak medytacja. Wyszywanie, gry wyszywanki bez użycia igły to również znakomite ćwiczenie na precyzję i cierpliwość.

Haftowanie, gry z wyszywaniem

W opiece nad seniorem ważne jest nie tylko wsparcie w codziennych czynnościach, ale też organizowanie mu czasu wolnego. Odpowiedni dobór zajęć może przyczynić się do poprawy sprawności fizycznej i intelektualnej. Dla starszych osób zaangażowanie w praktyczne działania twórcze może poprawić zdolności motoryczne, wzmocnić więzi społeczne, zmniejszyć stres i złagodzić lęk oraz jest świetnym sposobem na stymulację mózgu. Ponadto wielu seniorów, którzy mają ograniczenia fizyczne, nadal może doświadczać radości z rękodzieła, dostosowując zajęcia do swoich możliwości lub używając specjalnego sprzętu. Na przykład starsi ludzie, którzy lubią haftowanie, mogą cieszyć się tymi wzorami podczas malowania.

Wyszywanki gry dla starszych osób - sklep internetowy VIDA Care Plus

Sklep internetowy VIDA Care Plus prezentuje ofertę - Wyszywanki gry dla starszych osób. Jest to propozycja na prostą i przyjemną rozrywkę, która z łatwością umili czas seniorom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową propozycją - Aktywizacja seniora i gry dla starszych osób. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie online jest przynajmniej kilka gier, które zechcą Państwo włączyć do swojego codziennego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 9 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-12
Szybko i sprawnie zrealizowane zakupy.
2022-12-22
Dziękuję, wszystko OK.
pixel