Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rehabilitacja

( ilość produktów: 7 )

Udana rehabilitacja seniora ze sklepem VIDA Care Plus

Rehabilitacja seniorów to bardzo ważny obszar opieki zdrowotnej, którego celem jest przywrócenie oraz utrzymanie funkcji i sprawności ciała, a co za tym idzie - poprawę jakości życia osób starszych, które cierpią z powodu bólów stawowych, bólów zwyrodnieniowych i wielu innych dolegliwości. 

Rehabilitacja z założenia skupia się na diagnozowaniu oraz leczeniu schorzeń i urazów oraz na możliwym zapobieganiu im w przyszłości. Główny cel jaki chcemy osiągnąć przy pomocy rehabilitacji to wpływanie na zdolność do samodzielnego funkcjonowania seniorów.

Rehabilitacja - produkty które będą pomocne

Udana rehabilitacja nie może odbywać się bez pomocnych przyrządów i akcesoriów. Klucz do sukcesu to zachęcenie seniora do tego, aby stawał się w codziennym życiu jak najbardziej samodzielny. Nasz sklep online VIDA Care Plus oferuje bardzo wysokiej jakości produkty, które ułatwiają codzienne życie samego seniora, jak i jego opiekuna.

Znajdziesz u nas:

  • poduszki odleżynowe, które zapobiegną przykrym dolegliwościom w momencie, gdy senior byłby skazany na przebywanie w łóżku przez dłuższy czas;
  • materace przeciwodleżynowe, które dopasowują się do wymagającej budowy ciałą seniora, odciążają maksymalnie kręgosłup i przeciwdziałają powstawaniu odleżyn u osoby, która sporą część doby spędza w łóżku
  • ławeczki do wanny i pod prysznic, które zapobiegną poślizgnięciu się i powstaniu poważnych kontuzji u podopiecznego.Równie ważne jak sama rehabilitacja, jest stworzenie w warunkach domowych środowiska sprzyjającego powrotowi do zdrowia osoby starszej. Działania takie mogą obejmować pewne modyfikacje w domu. Przydatne okażą się poręcze, dywaniki antypoślizgowe oraz krzesełka, które można wykorzystać na przykład pod prysznicem.Ważnym elementem rehabilitacji jest też pobudzanie krążenia oraz motywowanie do poruszania kończynami w określony sposób. Pomocne będą tutaj akcesoria, takie jak: piłki, krążki, wałki do masażu oraz specjalne fasolki.
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 10 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Polecam
2024-03-27
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z REALIZACJI ZAMÓWIENIA
pixel