Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kim jesteśmy

CHCEMY BYĆ ZMIANĄ W SEKTORZE OPIEKI I TERAPII.
BĄDŹ NIĄ I TY.

Jesteśmy związani ze wspieraniem osób starszych i niesamodzielnych od 2009 roku - najpierw poprzez opiekę i pracę terapeutyczną z seniorami, a od kilku lat także poprzez sklep internetowy wspierający pracę Zawodowych Pomagaczy oraz szkolenia - stacjonarne i online.

Stworzyliśmy sklep internetowy VIDA Care Plus po to, by opiekunowie, terapeuci zajęciowi, kierownicy domów pomocy społecznej, dziennych ośrodków wsparcia mieli wreszcie wszystkie potrzebne pomoce terapeutyczne w jednym miejscu. Wybieramy i dobieramy do naszego sklepu te produkty, co do których wiemy, że sprawdzą się w pracy z osobami starszymi a także zwiększą wiedzę i umiejętności profesjonalistów pracujących z tą grupą.

Jesteśmy też wyłącznym dystrybutorem marki Relish - pierwszych w Polsce dedykowanych pomocy terapeutycznych dla seniorów z demencją. Z produktów Relish korzystają opiekunowie i placówki na całym świecie, a teraz dostępne są także dla polskich terapeutów i opiekunów osób starszych.

Na podstawie własnych doświadczeń stworzyliśmy także linię kubków dla Zawodowych Pomagaczy, które akcentują rolę opiekunów medycznych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych w przestrzeni publicznej.

Na co dzień organizujemy także szkolenia online i stacjonarne dla terapeutów zajęciowych, opiekunów oraz tworzymy autorskie zestawy gotowych scenariuszy zajęć. Wszystkie znajdziesz na stronie vidacareedu.pl

W skład zespołu VIDA Care wchodzi:

Dział Zamówień - pilnuje, by paczki wychodziły szybko, sprawnie i pięknie spakowane.

Bożena Zagrodzka, dyrektor finansowy -odpowiada za dokumenty handlowe oraz rozliczenia.

Małgorzata Kudła, pielęgniarka, terapeuta zajęciowy, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy typu C, hortiterapeuta - ekspert, prowadząca szkolenia, poszukiwacz innowacyjnych metod wspierania i terapii seniorów z demencją. Sprawdza produkty w swoim ośrodku i tworzy autorskie scenariusze zajęć.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 10 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Polecam
2022-12-22
Dziękuję, wszystko OK.
pixel